Ülkemizde Son Yıllarda Tente Sektöründe Farkı Çözüm Odaklı Sistemler Üretilmektedir. Vefa Tente Branda olarak sektördeki teknolojik ürün modellerine bir yenisi de Pergopanel Çatı Sistemi ile bir yenisini ekledik. Ev ve İş Yerlerinizin Veranda, Teras, Bahçe Alanları için Uygulanabilen modern görünümüyle mekanlarınıza değer katabilen bir model olarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Adalar Tente Branda hizmetleri birçok farklı kanalda hizmet vermektedir. Pergopanel Sistem Hareketli Tavan Sistemi olarak bilinmektedir. Açılı Hareket Eden Tavan Panelleri Sayesinde Bioklimatik Havalandırma Etkisi Sağlar ve Aynı Zamanda Güneş Işığına Yön Verebilme imkanına sahip olursunuz. Panel çatı tamamen alüminyum profil panellerden oluşmaktadır, paneller tek kat profilden oluşmaktadır.

Çatı izolasyonu Alt ve Üst Kısımdan İzolasyon Bandı İle Yapılmaktadır. Alt İzolasyon yoğuşmayı engeller, üst kısımdan yapılan izolasyon ısı koruması gerçekleştirmektedir.
Pergopanel sistemde su izolasyonu da en iyi biçimde şekilde çözülmüştür. Çevreleyen oluklama sayesinde çatı suyu toparlanıp dikme profilleri içinden ya da harici gider yapılarak tahliye edilebilir şekilde tasarlanmaktadır.

Aydınlatma çevre led sistemi tercih edilmektedir.. Açılı led profili sayesinde tavan ve yer aydınlatması şeklinde iki farklı yönde üretilebilir. Adalar tente branda hizmetleri diğer çeşitli ürün grupları hakkında bilgi almak için hizmetler kısmını ziyaret edebilirsiniz

Firmamız branda, tente sektöründe son derece titiz hizmetler gerçekleştirmektedir. Müşteri ve çalışanına artı değer sağlamakta olan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal çalışmaların getirisinin bilincinde, değerlerine sahip, güvenilirliği, kalite yönetimi, sunduğu yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncü görüşü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firmayız.
Müşterilerimize; bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktayız.

Şeffaflık, yaratıcılık, kalite, rekabetçilik, müşteri odaklılık, sorumluluk bilinci, karşılıklı saygı, güven ve adalet “Her yeni gün, bir öncekinden daha iyi olacak….” diyoruz. Tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız, aynı zamanda bu bizim taahhüdümüzdür.

Adalar Tente Branda firması olarak tentedeki amacımız; yalnızca güneşin sıcağından, ultraviyole ışınlarından ve yağmurdan korumak ile sınırlı değil, mekanınızı şık tasarımlı estetik bir görünüme kavuşturarak, istediğiniz zaman istediğiniz kadar gölgelenme imkanı sunmaktır .

Villa, teras, konut ve iş yerleriniz için gerekli olan koruyucu, şık, estetik ve modern tente modellerimizin, uzman kadromuzla yerinde ölçümü ve montajı yapılmaktadır

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim için arayınız.