Arnavutköy Tente Branda firması size benzersiz hizmetler sunmaktadır. Amacımız öncü, lider, çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Bunu, yenilikçilik, insan ve kalite odaklı prensipleri ile katılımcı yönetim ve rekabetçilik anlayışı, modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile sağlamaktadır.

Arnavutköy tente branda hizmetleri ihtiyacınıza göre bünyesindeki ürünleri sizlere sunmaktadır. Şeffaflık, yaratıcılık, kalite, rekabetçilik, müşteri odaklılık, sorumluluk bilinci, karşılıklı saygı, güven ve kaliteli hizmet güvencesi sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini tüm olguların üzerinde tutmaktayız Vefa Tente Branda firması olarak ilk önceliğimiz budur.

Kurumsal bir firma olarak çıktığımız bu yolda çalıştığımız firmaların da istek ve ihtiyaçlarını analiz ederek çözümler ürettik. Büyükşehir Belediyesine ait farklı kurumlarda Dahil Olmak Üzere Referanslarımız Hizmet Kalitemizi Ve Sektörde Güvenilirliğimizi Tescillemiştir. Birbirinden farklı uygulamalarımızdan bahsedecek olursak. Açılır Kapanır Tente İmalatı ve Tente Uygulamaları İle Tır – Kamyon Kasa Dorse Üst Yapı Sistemleri ve Komple Tente Branda Dijital Baskı, Akordeon Tente, Yarasa Çadırları Gölgelendirme Sistemleri ve Pergole Uygulamaları da Yapmaktayız. Tente Branda Üst Yapı Tadilat Ve Tamirat Hizmetleri de Vermekteyiz. Sizlerle Çalışmak Ve Branda Tente Dijital Baskı Ve Üst Yapı Konularında Hizmet Vermek İsteriz

Müşterilerimize; bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentilerinin üzerinde hizmet vererek titizlikle sunmaktayız..
Şeffaflık, yaratıcılık, kalite, rekabetçilik, müşteri odaklılık, sorumluluk bilinci, karşılıklı saygı, güven ve adalet politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Arnavutköy Tente Branda firması olarak filo planlama alanında da yanınızdayız bu süreçte Filo araçlarınızın, planlama işlemlerinizi sizin yerinize tamamı ile biz yapıyoruz. Binek Araç, kamyon, kamyonet ve tırlarınızın filo halinde düzenlenmesini yapıyoruz.

Müşteri ve bünyesinde çalışan ekibine artı değerler katan, ürün ve hizmetleri ile farklı kitlelere erişmekte olan, toplumsal sorumluluk bilincine ve değerlerine her daim sahip çıkan güvenilir, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firma olma bilincinde sektörün bilinen firmaları arasında yer almaktayız.