Ataşehir Tente Branda firması olarak her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Vefa Tente Branda uzun yılların vermiş olduğu ve bu deneyimin verdiği üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktayız

Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünler . Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisi yakından takip etme olanağına erişebileceksiniz. Brandacı Denince Akla Gelen isimlerden Olan firmamız Tanışmaya Hazır mısınız ?

Ataşehir ve çevre ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine branda, çadır ve tente konusunda hizmet veriyoruz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti vererek güveninizin eseri olan ilerleyişimizi sürdürmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler üreterek, seçtiğiniz alternatifi size uygun şekilde dizayn ediyoruz.”

Profesyonel ekibimizle, ihtiyacınıza uygun çözümleri son teknoloji donanımlarla üretiyoruz. Sizi dinliyoruz, çözümler sunuyoruz, size uygun olan alternatifi A Kalite işcilik ile üreterek teslim ediyoruz. Firmamızın ana prensibi olan ve bu yolda emin adımlarla yürümemiz de en önemli etken olan %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz ve sizlerin görüş ve önerilerine her zaman önem veriyoruz. Siz de mekanlarınızda branda, tente, çadır ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için Vefa Brandayı tercih edebilirsiniz.

Genellikle Yaz aylarında ihtiyaç duyduğumuz Tente branda Sistemleri aslında göründüğünden farklı olarak zaman zaman kış aylarında ihtiyacımız olmaktadır. Dört mevsim hali hazırda mekanımızda durması gereken bir üründür. Neden Dört mevsim bulundurulmalı Tenteler ? Bir kere yer kaplamaz yazın güneş kadar kışında yağmurdan korur, Ayrıca mekana kattığı görsel değer tartışılmazdır.

Vefa Tente Branda firması olarak yılların deneyimi ve uzman kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.