Firmamız Avcılar Tente Branda sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri ve çalışanına artı değerler katan, ürün ve hizmetleri ile farklı kitlelere erişen, toplumsal sorumluluk bilincine ve değerlerine sahip, güvenilir, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firma olma bilincinde sektörün bilinen firmaları arasında yer almaktayız.

Müşterilerimize; bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentilerinin üzerinde hizmet vererek gerçekleştirmekteyiz.
Şeffaflık, yaratıcılık, kalite, rekabetçilik, müşteri odaklılık, sorumluluk bilinci, karşılıklı saygı, güven ve adalet politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Avcılar tente branda alanında en iyi hizmet veren global bir firma olmayı aynı zamanda Vefa Tente Branda olarak sektörde işini en iyi yapan firma algısı yaratmayı hedeflemekteyiz. Tente üretiminde ki amacımız tasarım aşamasında sadece güneşin verdiği negatif durumdan ultraviyole ışınlarından ve yağmurdan korumak değil, mekanınızı şık tasarımlı estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak, istediğiniz zaman istediğiniz kadar gölgelenme imkanı sunmaktadır..

Villa, teras, konut ve iş yerleriniz için gerekli olan koruyucu, şık, estetik ve modern tente modellerimizin, uzman kadromuzla yerinde ölçümü ve montajı gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz yalnızca tente branda ile sınırlı değil, kış bahçesi tasarımı gibi farklı alanlarda da hizmet vermekteyiz. Dış mekanlarınız, cafe ve bahçeler için özel tasarım şeffaf kış bahçesi tentemiz özel profillerden oluşan yere göre tasarım yapılarak ihtiyacınız doğrultusunda 1100 dny tırlık brandadan ve ithal şeffaf mikadan fermuarlı açılır kapanır olması sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz bir model oluşturarak kış mevsiminide rahat geçirmenizi sağlamaktayız.

Tüm Ülke Çapında Tente, Branda, Çadır, Gölgelendirme Sistemleri Gerçekleştirmekteyiz.

Çalıştığımız alanının da en iyi olan Referanslarımız sayesinde Hizmet Kalitemizi Ve Sektörde Güvenilirliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Açılır Kapanır Tente İmalatı ve Tente Uygulamaları İle Tır, Kamyon Kasa Dorse Üst Yapı Sistemleri ve Komple Tente Branda Dijital Baskı, Akordeon Tente, Yarasa Çadırları Gölgelendirme Sistemleri ve Pergole Uygulamaları da sizlerin beğenisine sunmaktayız. Tente Branda Üst Yapı Tadilat Ve Tamirat Hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz. Sizlerle Çalışmak Ve Branda Tente Dijital Baskı Ve Üst Yapı Konularında Hizmet Vermek İsteriz. Talep Edeceğiniz Fiyat Teklifleri Hemen Cevaplanacak ve En Uygun Fiyat Verilecektir. Daha Detaylı bilgi ve danışmanlık için bizi arayınız.