Bağcılar Tente Branda hizmetleri veren Vefa Tente Branda olarak her model tente için tasarım ve üretim yapmaktayız. Bu yazımızda bahsedeceğimiz model Çift açılır tente ; Özellikle Yaz aylarında yoğunlukla ihtiyaç duyduğumuz Tente Sistemleri aslında göründüğünden farklı olarak zaman zaman kış aylarında da ihtiyaç duymaktayız. Dört mevsim hali hazırda yaşam alanlarımızda durması gereken bir üründür. Neden Dört mevsim tente bulundurmalıyız? Öncelikle yer kaplamaz yazın güneş kadar kışında yağmurdan korur, Ayrıca mekana kattığı görsel değer tartışılmazdır.

Çift açılır Tenteler ise normal Mafsallı Tenteler den Yola Çıkılarak Tasarlanmış bir mühendislik ürünüdür. Mafsallı Tentelerin montajı için duvar gereklidir, mekanımızda duvar yok ise yerden yukarıya doğru uzanan ayaklarla Çift Açılır Tente tüm eksiğimizi giderecektir. Yapısı gereği ile , gerek sabitlenerek gerekse de tekerlekli olduğundan taşınabilir özelliğe sahiptir, 2 tarafa açılır. Talebe göre yerli ve Avrupa Brandalarla üretilmektedir. Vidalarla ayaktan yere sabitlenebilir.

Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa,Kirazlı, Mahmutbey çevre ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine branda, çadır ve tente konusunda hizmet veriyoruz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti vererek güveninizin eseri olan ilerleyişimizi sürdürmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler üreterek, seçtiğiniz alternatifi size uygun şekilde üretiyoruz.

Profesyonel ekibimizle, ihtiyacınıza uygun çözümleri son teknoloji donanımlarla üretiyoruz. Sizi dinliyoruz, çözümler sunuyoruz, size uygun olan alternatifi A Kalite işcilik ile tasarlayarak teslim ediyoruz. Firmamızın ana prensibi olan ve bu yolda emin adımlarla yürümemiz de en önemli etken olan %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz ve sizlerin görüş ve önerilerine her zaman önem veriyoruz. Siz de mekanlarınız da branda, tente, çadır ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için Vefa Brandayı tercih edebilirsiniz.