Bahçelievler Tente Branda hizmetleri olarak farklı bir ürün olan Yarasa Tente modelinden bahsedeceğiz, ismini fiziksel yapısından almış olan bu model Tente Modelleri Yarasaya benzedikleri için Yarasa Tenteler denilmektedir.

Yarasa tente Dekoratif Tente Modeli olarak bilinmektedir, İmalatından montajına kadar titiz bir çalışma gerektirmektedir. Bu Tenteler asmak vermek mantığı ile imal edilirler ve modüler yapılardır. Kurulduğu yerde uzun süre sabit kalabilmektedir. Kar yükü, yağmur yükü ve rüzgar yükü hesaplanarak tasarlandıklarından hemen her hava koşulunda kullanıma uygundur.

Öncelikle kurumsal işletmeler sık sık gösterişli bir alan oluşturmak ta bu ürünleri tercih etmektedir diyebiliriz. Tercih amaçları arasında söylenecek en önemli faktör ürünün gösterişli yapısı ve alana kattığı estetik ve çok fonksiyonel kullanımı olarak gösterebiliriz.

Kullanılacak malzemelerde titizlikle hassasiyetle seçilmektedir, Çelik halat, çektirme, liftin, mapa, klemens, civata, somun gibi malzemelerde paslanmaz nitelikli malzemeler tercih edilmelidir. Flanş kullanımında demir tercih edilip, boyası daldırma galvaniz, elektro statik galvaniz, yada elektro statik fırın boya tercih edilmelidir. Branda noktasında ürünün kapladığı genişlik ve uzunluk ölçüleri üzerinden maruz kalacağı, kar, yağmur ve rüzgar yüküne göre çeşitli alternatifte Polyester veya Pamuklu Brandalar tercih edilmektedir.

Yaz aylarında genellikle ihtiyaç duyduğumuz Tente modelleri aslında göründüğünden farklı olarak zaman zaman kış aylarında ihtiyacımız olmaktadır. Dört mevsim hali hazırda mekanımızda durması gereken bir ürün olarak tercih edilmelidir. Bu Tarz ihtiyaçlarınızda Vefa Tente branda firması ile irtibata geçerek uygulama alanınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahçelievler tente branda hizmetleri bu çevrede Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Basın Sitesi, Fevzi Çakmak, Siyavuspaşa , Zafer, Çobançeşme, Hurriyet, Soğanlı Cumhuriyet, Kocasinan ,Yayla gibi semtlerinde ayrıca çevre illerde de büyük özen ve titizlikle hizmet vermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için lütfen arayınız.