Firmamız Başakşehir Tente Branda sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri ve çalışanına artı değerler veren, ürün ve hizmetleri ile farklı kitlelere erişen, toplumsal sorumluluk bilincine ve değerlerine sahip, güvenilir, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firma olma bilincinde sektörün bilinen firmaları arasında yer almaktayız.

Başakşehir Tente branda sistemleri mimar ve mühendislerin de içinde bulunduğu deneyimli ekibimizce ihtiyaçlarınıza özel tasarlanarak imal edilmektedir.

Yüksek dayanımlı tente veya brandanın titizlikle işlenerek, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde paslanmaz parçalar ve gergi takımları ile imalat ve monte edilmesi sonunda, gece ve gündüz birbirinden farklı, iddialı ve çarpıcı görüntü, işlevler sağlayan yüksek kaliteli sistemler oluşturulmaktadır.

Site etrafı gibi yerlere kuş gözü yapılarak yan demirliklere montaj yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan bir çok farklı ürün kalitesi dahilinde son zamanlarda çok kullanılan jüt branda farklı alanlarda da kendisini gösteren bir malzemedir.

Jüt Branda ise daha kolay olarak yerin durumuna göre olan gölgelik olarak tercih edilen branda sistemidir.
Tasarım ekibimiz talep edildiğinde mimari projelendirme ve teknik destek hizmetleri de gerçekleştirmektedir.

Vefa Tente Branda firması olarak taleplerinize en hızlı şekilde çözüm önerileri sunmak şirket prensibi olarak ilk hedefimiz. Tente Branda denildiğinde alanında en iyisi olmak müşteri ürün ihtiyaçlarına en interaktif ürünleri sunmak marka bilincimizde yer almaktadır.

Bünyemizde bulunan yüzü aşkın ürün grubundan sizlere uygun olanı ihtiyacınıza yönelik çözümleri birlikte bulabilmekte farklı aynı zamanda yeni trende uygun halde sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Ürün gamı çeşitlilik malzeme kalitesi temin süresi hakkında Daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Yaygın hizmet ağımız sayesinde Tüm Türkiye genelinde aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet alabildiğinizi unutmayın Vefa tente branda olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.