Bayrampaşa Tente Branda sistemleri mimar ve mühendislerin de içinde bulunduğu deneyimli personellerimiz ile ihtiyaçlarınıza özel tasarlanarak değerleri müşterilerimize sunulmaktadır.
Yüksek dayanımlı tente veya brandanın titizlikle üretilerek, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde paslanmaz parçalar ve gergi takımları ile imalat ve monte edilmesi sonunda, gece ve gündüz birbirinden farklı, iddialı ve çarpıcı görüntü, işlevler sağlayan yüksek kaliteli sistemler tasarlanmaktadır.

Bayrampaşa Tente branda firmamız da site etrafı gibi yerlere kuş gözü yapılarak yan demirliklere montaj yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan bir çok farklı ürün kalitesi dahilinde son zamanlarda çok kullanılan jüt branda farklı alanlarda da kendisini gösteren bir malzemedir.

Jüt Branda ise daha kolay olarak yerin durumuna göre olan gölgelik olarak tercih edilen branda sistemidir.
Tasarım ekibimiz talep edildiğinde mimari projelendirme ve teknik destek hizmetleri de gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda tente branda sektöründe farklı çözüm odaklı sistemler üretilmektedir. Tente sektöründeki teknolojik ürün modellerine bir yenisi de Pergopanel Çatı Sistemi ile eklenmiştir. Ev ve İş Yerlerinizin Veranda, Teras, Bahçe Alanları için Uygulanabilen modern görünümüyle mekanlarınıza değer katabilen bir modeldir.

Pergopanel Sistem Hareketli Tavan Sistemine verilen addır. Açılır Hareket Eden Tavan Panelleri Sayesinde Bioklimatik Havalandırma Etkisi Sağlar ve Aynı Zamanda Güneş Işığına Yön verebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Panel çatı tamamen alüminyum profil panellerden oluşmaktadır, paneller tek kat profillerden oluşur.
Çatı izolasyonu Alt ve Üst Kısımdan İzolasyon Bandı İle yapılmaktadır. Alt İzolasyon yoğuşmayı engelleyerek üst kısımdan yapılan izolasyon ısı koruması sağlamaktadır.

Pergopanel sistemlerde su izolasyonu da iyi bir şekilde çözülmüştür. Çevreleyen oluklama sayesinde çatı suyu toparlanıp dikme profilleri içinden ya da harici gider yapılarak tahliye edilebilme özelliğine sahiptir.

Aydınlatma çevre led sistemi tercih edilmektedir. Açılı led profili sayesinde tavan ve yer aydınlatması şeklinde iki farklı yönde yapılmaktadır.

Bayrampaşa Vefa Tente Branda firması olarak tüm ihtiyaçlarınızı büyük bir titizlik ile gerçekleştirerek değerli müşterilerimize sunmaktayız. İhtiyacınız olan sistemi birlikte seçebilmemiz adına iletişim bölümünden bizlere ulaşarak daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.