Vefa Tente Branda Firması Beşiktaş Tente Branda çadır bayiliği ile iş alanını daha da genişleterek daha iyi hizmetler vermek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal bir firmadır. Devamlı olarak ürün portföyünü güncelleyip daha iyileri için ar-ge çalışmalarından kaçınmayan firmamız yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

Firmamızın yüzden fazla ürün çeşidini tüketiciyle buluşturmak en iyi hizmet kalitesi ile Türkiye’nin dört bir yanına pazarlamak esas amacımızdır, bununla birlikte ciddi sorumluluklar altına girerek Yurtdışı kaynaklı firmalarımıza da güvenli hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetinin adı olan Vefa tente her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürün portföyüyle her daim hizmetinizdedir.

Kış Bahçesi, Raylı Tente, Asma germe Tente, Körüklü Tente, Sabit tente, Şemsiye Tente Stor Tente bunlar yalnızca yaptığımız hizmetlerden bazılarıdır.

Kış Bahçesi Beşiktaş tente branda hizmetlerinden kısaca bahsedelim ; Mimari yapıya uygun üretilen kış bahçelerimizin çatısında özel ışıklık profilleri ve yüksek performanslı ısı kontrol camları tercih edilmektedir. Ön ve yan cephelerde elektrostatik boyalı, ısı yalıtımlı ve ısı konfor camlı, yana kayar sürme alüminyum sistemlerini kış bahçesi perde sistemleri ile de tamamlayarak doğa ile iç içe mekanlar tasarlamaktayız.

Raylı sistemlerde ise işleyiş daha farklı Bu ürün grubumuz genel olarak dış hava ile iç havayı tamamiyle birbirinden ayrıştırmak, dış etkenlerden iç kısmı korumak amacı ile işyerleri, ev bahçeleri, teraslar ve aklınıza gelebilecek her türlü alanı kapatmak için tercih edilmektedir. Tasarım istek ve ihtiyaca göre gerçekleştirilerek en kısa zamanda montajıyla birlikte kullanıma sunulmakta ve sonrasında da sınırsız destek sunulmaktadır. Bu ürün grubumuz için taslak olarak kullanılan malzemeler; Çelik konstrüksiyon, Polikarbonat çatı, Isıya dayanıklı camlar, Yağmur olukları ve rüzgar kesiciler, Pergolalar, Led ışıklandırma sistemi, Paslanmaz gerekli vidalar ve pimlerdir.

Özel alüminyum pergola kesitli taşıyıcı konstrüksiyonu ve blackout kumaşı ile tüm iklim şartlarına dayanıklı kalitesiyle kendisini kanıtlamış ürün çeşididir. Uzaktan kumandalı motoru ile kumaş raylarda katlanarak açılıp kapanmaktadır. İsteğe bağlı olarak etrafı, katlanır veya sürme cam sistemlerimizle tamamen kapatılarak 4 mevsim kullanım özelliği, kazandırılabilir

Daha Detaylı Bilgi ve Danışmanlık ve diğer ürün gruplarımız için İletişime geçebilirsiniz.