Vefa Tente Branda Firması Beylikdüzü tente branda çadır bayiliği ile iş alanını daha da genişleterek daha iyi hizmetler vermek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal bir firmadır. Devamlı olarak ürün portföyünü güncelleyip daha iyileri için ar-ge çalışmalarından kaçınmayan firmamız yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

Firmamızın yüzden fazla ürün çeşidini tüketiciyle buluşturmak en iyi hizmet kalitesi ile Türkiye’nin dört bir yanına pazarlamak esas amacımızdır, bununla birlikte ciddi sorumluluklar altına girerek Yurtdışı kaynaklı firmalarımıza da güvenli hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetinin adı olan Vefa tente her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürün portföyüyle her daim hizmetinizdedir.

En iyi çözümü en kaliteli hizmetlerle verebilmek Beylikdüzü Tente Branda’nın vazgeçmeyeceği en önemli hususlardan biridir. Bu ilkesini her zaman destekleyebilmek için; yenilikçi düşüncesi ile bilim ve teknolojiyi takip ederek ve kullanarak; kaliteye, güvene ve dürüstlüğe son derece önem vererek müşterilerinin taleplerine hızlı çözümler sunmakta olan bakış açısında sahiptir.

Vefa Tente Branda;

İş teslimatını zamanında ve yerinde ortaya çıkarmak,
Ürünlerinin miktarını en doğru ve en iyi seviyede tutmak,
Sorunsuz üretim gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlayabilmek,
Kaliteli ve profesyonel çözümlerle üretimlerin sınırını aşmak,
Başarıyı tam anlamıyla sağlayarak teknolojiden faydalanarak kalitesini müşterilerine en doğru şekilde sunmayı kendine hedef belirlemiştir.Vefa Tente Branda; tecrübeli kadrosu ve üretmiş olduğu güvenilir ürünleri ile yenilikçi, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı ürünler ile pazar payını artırmakla beraber her zaman yenilemiş olduğu üretim teknolojisiyle birlikte sektöründeki rekabetçi ve gelişen pazarlarındaki değişiklik gösteren müşteri talep ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Beylikdüzü Tente Branda; özel üretimlerle birlikte açılır kapanır tente, mafsallı tente, kurban çadırı, motorlu pergole, kış bahçesi, kamyonet ve kamyon brandası, plaj şemsiyeleri, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri gibi her alanda kullanabileceğiniz tente branda pergole üretimlerini yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün kalite standartları ile her türlü talep, istek ve ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla Vefa Tente Branda’dan hizmet alabilirsiniz.