Esenler Tente Branda; uzun yıllardır tente branda sektöründe öncü kurumsal firmalardan biridir. Vefa Tente Branda; çadır, branda, tente, pergole alanlarında kendi bünyesinde profesyonel olarak sağlamaktadır. Her geçen gün kendini geliştiren, teknolojiyle beraber dinamik bir değişim göstermekte ve her türlü ihtiyaca karşı çözüm üretebilmektedir. Tente branda sektörünün en büyük ihtiyacı olan yapılandırılmasını tamamlamış olan Esenler Tente Branda; müşterilerinin desteği sayesinde uzun yıllar sektöründe hizmet vermeye devam edecektir.

Kaliteli üretim ilkesini benimseyip kurulmuş olan Vefa Tente Branda; çadır, branda ve tente sistemleri başta olmak üzere sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmetler vermeye devam etmektedir.Kısa süre içerisinde hızlı, teknolojik ve kaliteli bir şekilde gelişim göstererek tente, pergole, çadır ve branda sistemleri konusundaki başarılarıyla adını duyurmayı başaran Vefa Tente Branda’nın asıl amacı; müşterilerinin beklentilerini en doğru ve hızlı bir şekilde tespit edip, bu beklentilere karşı dürüstlük ve kalite ilkelerinden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Satışını yapmakta olduğu ürünlerin; eksiksiz, zamanında ve sorunsuz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilmez olmakla birlikte satış sonrası da teknik destek ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite ilkelerinin değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Esenler Tente Branda; deneyimli ve hızlı satış kanalları ile müşterilerine her daim kaliteli ve iyi bir hizmet sunarken, bu anlayışı ve hizmeti başta Esenler olmak üzere İstanbul’un her semtine hizmet vermektedir. Bu sayede teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla modern ve yüksek kaliteli ürünleri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektedir.

Vefa Tente Branda; profesyonel kadrosu ve yapmış olduğu kaliteli üretimle yenilikçi, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlamakta ve müşteri portföyünü genişletmektedir. Her geçen gün gelişen ve değişen müşteri istek ve ihtiyaçlarını kısa sürede kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla birlikte; açılır kapanır tente, mafsallı tente, kasetli tente, kış bahçesi, şemsiye, motorlu pergole, kamyon ve kamyonet brandası, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri, dış cephe tenteleri tüm yaşam alanlarına uygulanabilen 100’den fazla ürün seçeneklerini sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve sipariş için Vefa Tente Branda ile irtibata geçebilirsiniz.