Kaliteli üretim ilkesiyle kurulmuş olan Eyüp Tente Branda; çadır, pergola, branda ve tente sistemleri olmak üzere tente branda sektöründe uzun yıllardan beri değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde hızlı teknolojik bir gelişim göstererek tente, branda, çadır, pergola sistemleri alanındaki başarılarıyla tente sektöründe adından söz ettiren bir marka olmayı başarmıştır. Vefa Tenta Branda’nın ilk hedefi; müşterilerinin beklentilerini en doğru şekilde tespit etmekte ve bu beklentilerine karşı dürüstlüğünden ve kalitesinden kesinlikle ödün vermeden yanıt verebilmektir.

Satışını ve üretimini yapmış olduğu ürünlerin zamanında, eksiksiz ve sorunsuz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilmez olmakla birlikte satış sonrasında da teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de kusursuz ve zamanında yapılması da kalite anlayışının değişmez bir parçasıdır.

Vefa Tente Branda; deneyimli kadrosu ve yapmış olduğu kaliteli üretimlerle yenilikçi, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı ürünler sayesinde pazar payını artırmakla birlikte her daim yenilemiş olduğu üretim teknolojisiyle sektöründe sektöründeki rekabetçi ve gelişen pazarlarındaki değişiklik gösteren müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Vefa Tente Branda; özel üretimlerle birlikte açılır kapanır tente, mafsallı tente, kış bahçesi, kamyonet ve kamyon brandası, şemsiyeler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri gibi her alanda kullanabileceğiniz tente üretimlerini yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün kalite standartları ile her türlü ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla Eyüp Tente Branda’dan hizmet alabilirsiniz.

Vefa Tente Branda’nın asıl hedefi; sektörü ile ilgili kendini geliştirerek ve farklılık yaratarak sektöründe daha da büyümektir.

Eyüp Tente Branda; İstanbul genelinde vermiş olduğu hizmetleri sayesinde sektöründe adını duyurmuş, bir çok kurumsal müşterilere sahip olmayı başarmıştır. Bir çok ürünleri ile her ihtiyaca yönelik özel üretimler yapmakta ve sorunsuz bir şekilde montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tente ve branda sistemlerinde başarısını ise; girişim ruhu, teknoloji ile hareket etme, üstün kalite, uzman yönetim kadrosu, deneyimli çalışanları, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışını sektöründeki bilgi ve tecrübesi ile birleştirerek amaç ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.