Vefa Tente Branda Filo Planlama hizmetleri çerçevesinde Araç giydirme işlemlerinizi büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Diğer adıyla araç kaplama işlemi, araçların üzerlerine yapılan marka logo amblem baskı işlemlerine verilen genel addır. Araç giydirme çalışması firmamız bünyesinde cast folyo olarak üretilen folyo cinsi ile yapılmaktadır. Cast folyo ile standart folyo arasındaki fark ürünün esnekliği, daha ince oluşu ve metal üzerinde daha iyi tutunuşu olarak açıklanabilir.

Cast Folyo ürünü 0,11 ile 0,13 mikron kalınlıklar arasında üretimi gerçekleştirmektedir. Araç giydirme için kullanılan cast folyo ürünü pvc malzemedir Bu ürün sıcak soğuk etkenlerinede bağlı olarak esneklik, tutuculuk ve dayanıklılığını etkileyerek tüm mevsim koşullarında en iyi performansı sağlamaktadır.

Araç Giydirme Çeşitleri

Bölgesel Giydirme Quadro Giydirme Ve Renk Değişimi Olarak 3 Çeşitte Karşımıza çıkmaktadır. Vefa Tente ve Branda Firması olarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun hizmet kalitesini vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Araç Kaplama Aşamaları

Kaplanmasını istediğiniz filo veya tek aracınızın en doğru açıdan fotoğrafı çekilerek üzerine tasarlanacak olan baskının projesi hazırlanmaktadır daha sonra tarafınıza sunum olarak iletilir onay alındığındığı takdirde size öngörülen en kısa süre zarfı içerisinde tarafınıza teslim edilir.

  • Aracınızın boyasını dış etkenlere karşı koruyarak uzun süre kullanmanızı sağlar (Darbeler Dahil Değildir)
  • Görüntü olarak firmanıza kurumsallık imajı katmaktadır
  • Aracınız markanızı taşıdığı süre zarfında maliyetsiz bir şekilde reklamınız sizinle birlikte gittiğiniz her alanda boy gösterir.
  • Bu sizin satın alabileceğiniz en ucuz yollu reklam tanıtımıdır.