Güngören Tente Branda; tente branda sektöründe uzun yıllardan bu güne değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Tente, branda, çadır, pergola alanlarında kendini geliştirmiş profesyonel personelleri ile her daim sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Vefa Tente Branda; müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine hedef olarak belirlemiş ve bu hedef doğrultusunda üstün performansla çalışmaktadır. Bir çok bireysel ve kurumsal müşteriye sahip olan Güngören Tente Branda; ürünlerinin kalitesi, uzun ömürlülüğü, hızlı teslimat ve montaj sayesinde memnuniyet sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti sayesinde her alanda hizmet bekleyen müşterilerine anında çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamış olması yeni müşterilere sahip olabilmesi için en önemli adımlardan biridir.

Kısa süre içerisinde, hızlı teknolojik bir gelişim göstererek branda, çadır, pergola ve tente sistemleri alanında başarıları ile sektörde adından söz ettiren Vefa Tente Branda’nın hedefleri arasında en önemlisi, müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit etmek ve bu beklentilere dürüstlük ilkesine dayanarak ve kalitesinden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Satışını ve imalatını yapmakta olduğu ürünlerin zamanında, eksiksiz ve sorunsuz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olmakla birlikte aynı şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilebilmesi kalite anlayışının değişmez bir parçası haline gelmektedir.

Vefa Tente Branda tecrübeli kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimlerle yenilikçi, müşteri ihtiyacına odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi gibi avantajları ile pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde ise rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarda değişen müşteri talep, istek, ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Güngören Tente Branda; faaliyet gösterdiği her alanda hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Kendi istikrar yapısından taviz göstermeden kalıcı ve uzun ömürlü hizmetler vermeye devam etmektedir.

Vefa Tente Branda; her renk ve desende tente, branda çeşitlerine sahiptir. Zengin çeşitlerine bağlı olarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Güngören Tente Branda; tente, pergola, çadır, açılır kapanır tente, mafsallı tente, plaj şemsiyeleri gibi ürünleri ile her daim ilklere imza atmaktadır. Sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda; tente, çadır, branda modellerini tasarlamaktadır. Sağlam, kullanışlı, uzun süre dayanıklılık ile tente branda sektöründe en ekonomik fiyatları sizlere sunmaktadır. Tente branda sektöründe adını duyurmuş ve sektörün lideri haline gelmeyi başarmış Vefa Tente Branda; Güngören’de ve İstanbul’un her semtinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.