vefatentebranda-yapisal-hizmetler

Yapısal Hizmetler

Tüm yapılar için tente, branda, pergole sistemler, mafsallı tente vb. hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayabilir veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Filo Planlama

Filo araçlarınızın, planlama işlemlerinizi sizin yerinize tamamı ile biz yapıyoruz. Dorse Kaplama, Binek Araç, kamyon, kamyonet ve tırlarınızın filo halinde düzenlemesini yapıyoruz.

Saha, Teras, Çatı Kaplama

Halı saha ve çim saha kaplama işlemlerinizi, Terasınızın gölgelik ve branda işlemlerini, Çatı kapama ve kaplama işlemlerinizi 1. sınıf kaliteli branda ve tentelerle, uygun fiyat politikamızla siz müşterilerimize yardımcı olmak isteriz…

Çadır Üretimi

Kamp çadırı, kurbanlık çadırı, hangar ve depolama çadırı işlemlerinize vefa tente branda olarak pratik çözümler sunuyoruz. Çadır üretimi hakkında bilgi almak için aşağıda devamını oku butonuna tıklayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pergola ve Gölgelendirme Sistemleri

Ev, yazlık, kafeterya ve işletmelerinizin gölgelik ve pergola sistemleri için mimari bir bakış açısıyla yenilik katıyoruz.  İşletmenizin veya evinizin gölgelendirmeye ihtiyacı mı var ? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tır, Treyler, Dorse, Üst yapı ve Branda Kaplama

Filo veya tekil olarak tır, treyler, kamyon, kamyonetlerinizin dorse , alt şase ve üst yapı sistemlerine branda kaplama ve kayar perde mimari uygulamalarımız bulunmaktadır. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için tarafımıza geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Dijital Baskı Hizmetleri

Vefa Tente Branda olarak kasa ve branda dijital baskı logo uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için uygun fiyat politikasını benimserken işletmenize kaliteli hizmet sağlıyoruz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tarafımıza geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Kasa Üretimi

Her türlü marka ve model araçlarınıza, açık kasa, kapalı kasa, kayar perdeli kasa, frigo kasa ve kuru yük kasaları uygulamamız bulunmaktadır. Aracınız için kaliteli sistemi dizayn ederken uygun fiyat politikamızı izliyoruz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tarafımıza geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Kayar Perde Üretimi

Müşterilerimize tır, treyler, kamyon, kamyonet ve ticari araçlarınızın kasalarına özel dizayn edilmiş kayar perde üretimi hizmeti veriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim kısmından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen Bizimle İletişime Geçin !