Filo planlama, kamyon, kamyonet, tır ve treyler gibi taşımacılık yapan araçlar için kolay olmayan bir sektördür. Binek araçlar gibi kolay bulunmayan araçların giydirilmesi de önemlidir.

Nakliye veya taşımacılık sektöründeyseniz birden fazla aracınız bulunur. Bu araçlarınızın taşıdığı malzeme ve ürünlerin korunması sizin sorumluluğunuzda ve size olanı güveni yansıtan en önemli unsurların başında gelir.

Bu yüzden taşımacılık filonuzda kullandığınız araçların en kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen çadır ve brandalarla kaplanması önem teşkil etmektedir.

Vefa Tente olarak bütün nakliye araçlarını en kaliteli malzeme ve uzman ekibimizle beraber korumaya alıyoruz.

Peki taşımacılık yaparken araçlarınız firmanızın reklamını yapsa daha iyi olmaz mı? Uzman grafik ekibimiz araçlarınızın üzerinde sizin marka ve logonuzun bulunduğu özel tasarımlarla reklamınızın sizin adınıza yollarda olmasını sağlıyor, ayrıca iyi tasarlanmış bir logo ve marka içerikleri kurumsal kimliğiniz açısından da firmanıza katkı sağlayacaktır.

Vefa Tente firmanızda bulunan bütün nakliye araçlarınızı işlerinizden geri kalmadan filo planlama standartları içerisinde kaliteli malzeme branda ile kaplar ve size teslim eder.

Tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen Bizimle İletişime Geçin !