Kağıthane Tente Branda; Kağıthane ve çevresinde tente branda, çadır, kamyon kaplama gibi alanlarda hizmet veren kurumsal ve köklü bir firmadır. Vefa Tente Branda markası ile her daim doğru zamanda kaliteli işler yaparak müşterilerine en kısa zamanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Güler yüzlü ve tecrübeli personeli, kaliteli ve garantili ürünleri ile yapmış olduğu işleriyle uzun yıllardır başarıyla izlediği çizgisinden ödün vermeden müşterilerine en kaliteli hizmetleri vermeye devam etmektedir. Branda ve tente sektörünün ilk firmaları arasında önemli bir yeri olan Kağıthane Tente Branda; yılların tecrübesiyle en doğru ve güvenilir hizmeti vermektedir. Eksiksiz, sorunsuz, hızlı ve sorunlara anında çözüm üreten başarılı montaj personeli ile zamanında ve yerinde doğru işler gerçekleştirmek ve başarıyı layıkıyla sağlamak Vefa Tente Branda’nın öncelikli hedefidir.

Kalite ve teknolojiyi bir araya getirerek en yeni sistemleri en uygun fiyata sunan Vefa Tente Branda; uzun zamandır hizmet verdiği kemikleşmiş müşterisi ve kaliteli referanslarıyla tente branda sektöründeki başarılı vizyonunu gözler önüne sermektedir. Vefa Tente Branda; tente branda sektöründeki yerini zirveye taşımayı kendine hedef belirlemektir.

Kağıthane Tente Branda;
  • Zamanında ve yerinde doğru işleri ortaya çıkarmak,
  • Ürünlerinin miktarını en iyi seviyede tutmak,
  • Eksiksiz üretim gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Kaliteli çözümlerle üretimlerin sınırını aşmak,
  • Başarıyı tam anlamı ile sağlayarak teknoloji ve kalitesini müşterilerine en doğru şekilde sunmayı hedeflemektedir.

    En iyi çözümü en kaliteli hizmetlerle sunabilmek Vefa Tente Branda’nın vazgeçmeyeceği en önemli ilkedir. Bu ilkesini her daim desteklemek için; yenilikçi, bilim ve teknolojiyi takip etmekte ve kullanmakta olan, kaliteye, güvene ve dürüstlüğe önem vererek müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmakta olan bakış açısında sahiptir.
Titiz çalışma prensibi ile kişiye özel, güvenilir, kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet sunmaktadır.

Personellerinin memnuniyeti, müşterilerinin maliyeti ve tente branda sektöründeki hizmet prensibi üzerine kurulu hedefleriyle sektöründeki tüm firmalara örnek olabilmek geleceğe emin adımlarla yürüyebilmek için planları ve misyonudur. Detaylı bilgi ve sipariş için iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.