Kaliteli üretim ilkesini benimseyip kurulmuş olan Kartal Tente Branda; çadır, branda ve tente sistemleri başta olmak üzere tente branda sektöründe kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmetler vermeye hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Vefa Tente Branda; uzun yıllardır tente, çadır ve branda sektöründe öncülük yapan kurumsal ve köklü firmalardan biridir. Kartal Tente Branda; branda, çadır, tente, pergole alanlarında kendi bünyesinde profesyonel olarak kaliteli hizmetler sağlamaktadır.

Her geçen gün tente, branda ve çadır alanında kendini geliştiren, teknolojiyle birlikte sektöründe değişim göstermekte, her türlü talebe ve ihtiyaca karşı çözümler üretebilmektedir. Tente, çadır, pergole ve branda sektörünün en büyük ihtiyacı olan yapılandırılmasını tamamlamış olan Kartal Tente Branda; bireysel ve kurumsal müşterilerinin desteği sayesinde uzun yıllardır sektöründe hizmet vermeye devam edecektir.

Satışını yapmakta olduğu tente, çadır, branda ve pergole ürünlerinin; eksiksiz, kaliteli, zamanında ve sorunsuz olarak imalatı ve teslim edilmesi Kartal Tente Branda’nın vazgeçilmezi olmakla beraber hizmet sonrası da teknik destek ve servis hizmetlerinin de zamanında ve eksiksiz olarak vermek kalite ilkelerinin değişmez bir parçasıdır.

Kartal Tente Branda; hizmetlerini kısa süre içerisinde hızlı, teknolojik ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gelişim göstererek tente, pergole, çadır ve branda sistemleri konusundaki başarılarıyla adını duyurmayı başaran Vefa Tente Branda’nın asıl amacı; müşterilerinin beklentilerini en doğru ve hızlı bir şekilde tespit edip, bu beklentilere karşı dürüstlük ve kalite ilkelerinden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Kartal Tente Branda; tecrübeli ve hızlı satış kanallarıyla müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarken, bu anlayışı ve hizmeti başta Kartal olmak üzere İstanbul’un her bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojiye yapmış olduğu yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleri müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda üretmektedir.

Vefa Tente Branda; profesyonel tecrübeli kadrosu ve kaliteli üretimleriyle yenilikçi, ve müşteri odaklı ürünleri ve yüksek hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlamakta ve bu sayede müşteri portföyünü genişletebilmektedir. Her daim gelişen ve değişen müşteri talep ve ihtiyaçlarını kısa sürede kaliteli bir şekilde karşılayabilecek ekipman ve personelleri bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve sipariş için Vefa Tente Branda müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.