Kaliteli imalat ilkesi ile kurulmuş olan Maltepe Tente Branda; çadır, şemsiye, pergola, branda ve tente sistemleri olmak üzere sektöründe uzun yıllardan bugüne müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde teknolojik bir gelişim göstererek tente, branda, sistemleri sektöründeki başarıları ile adını duyurmayı ve bir marka olmayı başarmıştır. Vefa Tente Branda’nın öncelikli hedefi; müşterilerinin talep ve isteklerini en doğru şekilde tespit etmek ve bu beklentilerine karşı dürüstlüğünden ve kalitesinden kesinlikle ödün vermeden ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Maltepe Tente Branda; tecrübeli kadrosu ve kaliteli imalatlarıyla yenilikçi, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı ürünleri piyasaya sunması sayesinde pazar payını artırmaktadır. Aynı zamanda her zaman yenilemiş olduğu üretim teknolojisi ile tente branda sektöründeki rekabetçi ve gelişen pazarlarındaki değişiklik gösteren müşteri talep ve isteklerini kısa süre içerisinde karşılayabilmektedir.

Vefa Tente Branda’nın öncelikli hedefi; tente branda sektörü ile ilgili kendini geliştirerek ve üretimlerinde farklılık yaratarak sektöründe daha da büyümektir.

Maltepe Tente Branda; İstanbul’un her semtinde vermiş olduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri sayesinde sektöründe adını duyurmuş, bir çok bireysel ve kurumsal müşterilere sahip olmayı başarmıştır. Tente, pergole, branda, çadır gibi bir yüzlerce ürünleri ile her talebe ve ihtiyaca yönelik özel üretimler yapmakta ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Satışını ve imalatını yapmış olduğu ürünlerinin zamanında, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi vazgeçilmez olmakla beraber işin bitişi sonrasında da teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de sorunsuz ve zamanında yapılması da kalite anlayışının en önemli parçasından biridir.

Vefa Tente Branda; özel üretimlerle birlikte açılır kapanır tente, mafsallı tente, kış bahçesi, kamyonet ve kamyon brandası, şemsiyeler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri gibi her alanda kullanabileceğiniz tente üretimlerini yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün kalite standartları ile her türlü ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla Maltepe Tente Branda’dan hizmet alabilirsiniz.

Tente, branda, çadır, pergole, kamyon – tır kaplama gibi sistemlerinde başarısını ise; girişim ruhu, gelişen teknoloji ile hareket etme, üstün kalite anlayışı, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli personelleri, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışını sektöründeki birikim ve tecrübesi ile bir bütün haline amaç ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için Vefa Tente Branda’nın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.