Sancaktepe Tente Branda; tente, pergola, çadır, plaj şemsiyesi, kurban çadırı, açılır kapanır tente, mafsallı tente gibi ürünleri ile her zaman kaliteli bir şekilde sunarak ilklere imza atmaktadır. Müşterilerinin istek ve talepleri hususunda; tente, çadır, şemsiye ve branda modellerini tasarlamakta ve montajını gerçekleştirmektedir. Sağlam, dayanıklı, kullanışlı ve garantili ürünleri ile tente branda sektöründe en ekonomik fiyatları sizlere sunmaya devam etmektedir. Vefa Tente Branda; tente branda sektöründe adını duyurmayı ve sektörünün lideri olmayı başarmış; Sancaktepe’de ve İstanbul’un her semtinde sizlere her daim hizmet vermeye devam etmektedir.

Sancaktepe Tente Branda; kurulduğu günden bu güne tente branda sektöründe öncü kurumsal firmalardan biridir. Vefa Tente Branda; hizmetlerini kendi bünyesinde profesyonel olarak sağlamaktadır. Her zaman kendini geliştiren, teknolojiyle beraber gelişim ve değişim göstermekte aynı zamanda her türlü ihtiyaca karşı çözüm üretebilmektedir. Tente branda sektöründe gerekli olan yapılandırılmasını tamamlamış olan Sancaktepe Tente Branda; müşterilerinin desteği sayesinde daha uzun yıllar sektöründe hizmet vermeye devam edecektir.

Kaliteli imalat ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyip kurulmuş olan Vefa Tente Branda; çadır, branda, pergole ve tente sistemleri başta olmak üzere sektöründe kurumsal ve bireysel müşterileri ile daha ileriye gitmektedir.

Sancaktepe Tente Branda; kısa süre içerisinde hızlı, teknolojik ve profesyonel bir şekilde gelişim göstererek tente, pergole, şemsiye, çadır ve branda sistemleri alanındaki başarıları ile adını duyurmayı başarmıştır. Temel amacı; müşterilerinin talep ve isteklerini en doğru ve hızlı bir şekilde tespit etmek, bu ihtiyaçlara karşı dürüstlük ve kalite ilkelerinden ödün vermeden yanıt verebilmektir.

İmalatını yapmakta olduğu ürünlerin; eksiksiz, zamanında ve problemsiz olarak üretimi ve teslim edilmesi vazgeçilmez olmakla beraber satış sonrası da teknik servis ve destek hizmetlerinin de zamanında verilmesi kalite ilkelerinin değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Vefa Tente Branda alanında başarılı, tecrübeli kadrosu ve yaptığı kaliteli imalatları ile yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi gibi olanakları ile pazar payını artırmaktadır. Sürekli yenilemiş olduğu üretim teknolojisinin avantajıyla rekabetçi ve her geçen gün gelişen pazarlarda değişen müşteri talep, istek, ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Sancaktepe Tente Branda; aktif olarak faaliyet gösterdiği her alanda hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Vefa Tente Branda istikrar yapısından kesinlikle taviz vermeden kalıcı ve uzun ömürlü hizmet sunmaktadır.

Vefa Tente Branda; her renk ve desende tente, branda modellerine ve çeşitlerine sahiptir. Zengin ürünlerine bağlı olarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.