Şile Tente Branda; Şile ve çevresinde tente, pergole, branda, çadır ve kamyon kaplama gibi alanlarda hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır. Vefa Tente Branda markası ile her zaman doğru yerde kaliteli işler yaparak müşterilerine en kısa sürede en düzenli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Disiplinli ve tecrübeli personeli, kaliteli ve güvenli ürünleriyle yapmış olduğu işleri ile uzun zamandır başarıyla ilerleyen çizgisinden kesinlikle taviz vermeden müşterilerine en doğru hizmetleri vermeye devam etmektedir. Branda ve tente sektörünün ilk firmaları arasında önemli bir yeri olan Şile Tente Branda; müşterilerine yılların tecrübesiyle en doğru ve güvenilir hizmeti vermektedir. Eksiksiz, problemsiz, hızlı ve sorunlara anında çözüm sağlayan pratik montaj personeli ile zamanında doğru işler gerçekleştirmek ve başarıyı layıkıyla sağlamak öncelikli hedefidir.

Kalite, teknoloji ve profesyonel personelleri bir araya getirerek en gelişmiş sistemleri en ekonomik fiyata sunan Vefa Tente Branda; uzun zamandır hizmet verdiği tente branda sektöründe kemikleşmiş müşterisi ve bir çok kurumsal referanslarıyla başarılı vizyonunu gözler önüne sermektedir. Şile Tente Branda; tente, branda, çadır, pergole sektöründeki yerini zirveye taşımayı kendine asıl hedef belirlemektir.

Şile Tente Branda hem bireylere hemde kurumsal müşterilerine karşı görevini en iyi şekilde yerine getirdiği sırada tecrübeli ve bilinçli olarak hareket etmekte ve hizmet süresi boyunca oluşabilecek hatalara kesinlikle yer vermemektedir. Bu bilinç ve inanç ile çıktığı yolda belirlenilen tarih aralığında üretim işleri tamamlamakta ve müşterilerinin istek, ihtiyaç ve taleplerini de dinleyerek en iyi profesyonel çözümler sunmaktadır. Sizlerde Vefa Tente Branda müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek teknolojinin, tecrübenin, kalitenin ve uygun fiyatların farkını yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun yıllardır tente branda sektöründeki mesleki birikimiyle her zaman işinin daha iyisini yapabilmek için profesyonel bir şekilde çalışmaya özen göstermektedir. Mafsallı tente sistemleri, plaj şemsiyeleri, açılır kapanır tente, otomatik motorlu tente, sabit tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, gölgelikler, tır – kamyon – kamyonet brandaları, büyük alanların komple branda ile kapanması işlemi, üretimleri ile sektöründe adını duyurmayı başarmış köklü bir firmadır. Dekoratif, kullanışlı ve ekonomik tente sistemleri için Vefa Tente Branda’nın müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.