Sarıyer Tente Branda; uzun yıllardan bugüne kadar teknolojiden en iyi şekilde faydalanarak tente, branda, çadır, plaj şemsiyesi ve pergole üretimi yapmaktadır. Yılların tecrübesi ile vermiş olduğu tente branda sektöründe bir çok kurumsal ve bireysel referansa sahip olan bir firma olmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktadır. Bu mutluluk ve gurur sayesinde en büyük hedefi; Avrupa standartlarına uygun olarak imalatlarını gerçekleştirmek ve müşterilerine ulaştırmaktır.

Bu bilinç ve inançla çıkmış olduğu yolda çok daha iyi yerlere ulaşabilmek ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için teknolojiden yararlanmaktadır. Uzun yıllar boyunca bir çok kitleye ulaşmış ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış olan Sarıyer Tente Branda kaliteli ve garantili imalatlarıyla her geçen gün daha çok müşteri kitlesine sahip olmayı başarmaktadır. Tente branda sektörünün en çok aranılan bir firması olmayı ve sektöründe adını duyurmayı; sunmuş olduğu kaliteli hizmetlere borçludur. Vefa Tente Branda; yapmış olduğu işlerin ciddiyetinin ve hassasiyetinin farkında olduğu için kurumsal firmalarla gönül rahatlığıyla çalışmaktadır.

Branda ve tente ürünlerini kesinlikle yağmurluk olarak düşünmemelisiniz. Vefa Tente Branda; bulunduğunuzun alanın dış görünüşüne ne kadar ketki ettiğinin bilincinde olarak dekorasyon konusunda müşterilerine sayısız model ve renk seçenekleri sunarak fikir vermektedir.

Sarıyer Tente Branda; müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerde memnuniyet sağlarken aynı zamanda beklentilerini en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri hususunda sektörünün lideri haline gelmeyi başarmıştır. Vefa Tente Branda ile iletişime geçerek özel ölçünün alınması talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Sarıyer Tente Branda; hizmet bitiminin sona ermesinden sonra da müşterilerinin yanlarında olarak gerekli teknik desteği fazlasıyla sağlamaktadır. Teknolojiden faydalanarak üretim yaparken aynı zamanda personellerinin nitelik ve yeteneklerini geliştirmek için de özel çalışmalar yapmaktadır.

Vefa Tente Branda; özenle ve itinayla inşaa etmiş olduğu, geçmiş tecrübelerinin vermiş olduğu güvenle tente branda sektöründe büyüyerek ve daha çok gelişerek yoluna devam etmektedir. Aktif olarak çalıştığı ve faaliyet gösterdiği tüm alanlarda beş duyu organına hitap etmekte olan güzellikler, yenilikler, fonksiyonellik ve çevreye uyumun özenli görüntüsünü yaratmaktadır. Kalite standartları yüksek ve uzun ömürlü ürünleri ile garantili hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.