Şişli Tente Branda; uzun zamandır tente, çadır, pergole ve branda sektöründe öncü köklü firmalardan biridir. Vefa Tente Branda;sektöründe hizmetlerini kendi bünyesinde profesyonel olarak sağlamaktadır. Her daim kendini geliştiren, teknolojiyle birlikte üretim yaparak dinamik bir değişim göstermekte ve her türlü talebe yönelik çözüm üretebilmektedir. Tente branda sektörünün en büyük ihtiyacı olan ekipmana sahip olan Şişli Tente Branda; müşterilerinin desteği sayesinde tente branda sektöründe hizmet vermeye devam edecektir.

Kaliteli ve garantili üretim ilkesini benimseyerek kurulmuş olan Şişli Tente Branda; çadır, branda, pergole, çadır ve tente sistemleri başta olmak üzere sektöründe uzun ömürlü ürünlerle profesyonel hizmetler vermeye devam etmektedir.

Kısa süre içerisinde hızlı, teknolojik ve kaliteli bir şekilde hareket ederek tente, pergole, çadır ve branda sistemleri alanlarında başarıları ile adını duyurmayı başaran Vefa Tente Branda’nın asıl hedefi; müşterilerinin talep, istek ve beklentilerini en doğru ve hızlı bir şekilde tespit ederek, bu beklentilere karşı dürüstlük ve kalite ilkelerinden ödün vermeden yanıt verebilmektir.

Satışını yapmakta olduğu ürünlerin; kusursuz, eksiksiz, zamanında ve sorunsuz olarak üretimi ve teslim edilmesi vazgeçilmez olmakla beraber satış sonrası da teknik destek ve servis hizmetlerinin de zamanında yapılması kalite ilkelerinin değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Şişli Tente Branda; özel üretimlerle birlikte açılır kapanır tente, mafsallı tente, kurban çadırı, kış bahçesi, tır, kamyonet ve kamyon brandası, şemsiyeler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri gibi birbirinden farklı alanlarda kullanabileceğiniz tente imalatlarını yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün kalite standartları sayesinde her türlü ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla Vefa Tente Branda’dan hizmet alabilirsiniz.

Şişli Tente Branda; İstanbul’un her semtinde vermiş olduğu hizmetleri sayesinde sektöründe adını duyurmayı başarmış, bir çok kurumsal müşterilere sahip olmuştur. Bir çok ürünleriyle her talep ve ihtiyaca yönelik özel üretimler yapmakta ve kusursuz bir şekilde montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tente ve branda sistemlerinde gerçekleşen başarısını ise; girişim ruhu, teknoloji ile hareket etme, üstün kalite, tecrübeli yönetim kadrosu, profesyonel personelleri, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışını tente branda sektöründeki bilgi ve deneyimleri ile birleştirerek amaç ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.