Vefa Tente Branda firması olarak Tuzla ilçesi Türkiye’nin tüm illeri ve İstanbul’un tüm ilçelerine sorunsuz hızlı çözümler üreterek bu hizmeti layığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz Tente denildiğinde aranan ilk firma olmak. En uygun fiyat avantajlarıyla yüksek kalite standartlarıyla Filo Planlama, saha teras çatı kaplama, çadır üretimi, pergole sistemleri, tır, treyler, dorse üst yapı sistemleri, branda kaplama, dijital baskı hizmetleri, kasa üretimi, kayar perde üretimi gibi bir çok alanda faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Tuzla Tente Branda sektöründe lider konumda çalıştığımız firmalardan pozitif geri dönüşler alarak yurt dışına da ihracat gerçekleştirmekteyiz. Yaz, kış farketmeksizin işlerinizi en kısa sürede mimari tasarım ve projeler ile üretmekteyiz.

Branda, Tente, Yat Brandası, Halı saha Brandası Koruma Brandaları Gölgelik Jüt ve Gölge Sistemleri (Tente,Otopark,Pazar Yeri Brandaları v.b) Şeffaf Branda Alan Kapatma ,Sigara içilebilir Cafe ve Restoran Bahçeleri Otomatik Tente Sistemleri gibi ürünleri imal ve pazarlamasını uzman ekibimiz tarafından istek ve önerileriniz dahilinde yapmaktayız.

Tuzla Tente Branda fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebilmektedir, branda şekline, yıllara göre değişen taban fiyatlara ve yapılan projeye göre bir çok değişken özellik fiyatları etkilemektedir. Vefa Tente Branda ilk olarak proje tasarım ekibiyle birlikte yapılması istenen projeyi bilgisayarlı çizimle ortaya koymak adına tasarım çalışmaları yapmaktadır. Ardından yapılan perde brandası çalışmasını müşterilerine sunulmaktadır.

Uygulama alanının yapısal özellikleri dikkate alınarak müşteri istekleri doğrultusunda yapılan düzenleme işlemleri sonucunda projenin son haline karar verilerek çalışmalara start verilmektedir. Dolayısıyla yapılan projeye göre fiyatlar da değişmektedir. Tente Branda hizmeti almak istiyor ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Vefa Tente Branda firması olarak sizlere çözüm ortaklığı yapmaktan gurur duyuyoruz.