Yapısal Hizmetler olarak firmamız ; Yaşam alanlarının, boş arsaların sınır çizgilerini belirleyen bunun yanı sıra etkili bir güvenlik sağlayan ve koruma altına alan panel çit, tel çit, tel örgü, örgü teli, sistemleri bunu yaparken sergilediği görüntü ile uygulandığı alanlara estetik ve şık bir görünüme de kazandırmayı amaçlıyor. Özellikle Kamusal alanlarda, özel kuruluşlarda, karayolları sınırlarında, askeri bölgelerde yoğunlukla kullanılan bu Yapısal sistem çözümleri, sahip olduğu yapıya ve sergilediği özelliklere göre kendi alanında farklı kategorilere ayrılıyor. Günümüzde Teknolojinin, ekonominin, ihtiyaçların ve zevklerin yenilenmesi ile beraberinde pek çok alanda olduğu gibi tel çit sistemleri de yeni boyutlar kazanıyor, ihtiyaç duyulan önceliklere göre yeni özellikler getiriliyor.

Yirmi Yılı aşkın süredir sektörde adını duyuran Vefa Tente Branda firması Örgü Teli, Profil Çit, Jiletli Tel, Tel Örme, dekoratif panel ve çit sistemleri gibi alanlarda hepsinin imalatını ve pazarlamasını büyük bir başarı ile gerçekleştiriyor. Yılların vermiş olduğu deneyimler ile gerçekleştirdiği başarı odaklı işler sayesinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız, aynı zamanda yaptığı üretim ve pazarlama sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlarken, istihdam ettiği pek çok kişi aracılığı ile de sayısız insana ekmek kapısı oluşturuyor. Yenilenen teknoloji ile ile donatılmış bir imalathane ile hizmet veren firmamız, yaptığı yatırımlar ile her geçen gün daha da büyüme ve gelişme sağlamayı hedefliyor.

Deneyimli ve alanında uzman bir ekip ile yoluna devam eden firmamız, uzun ömürlü, kolay montaj, paslanmalara karşı oldukça sağlam ve her şeyden önemlisi kesin bir güvenlik bariyeri sağlayan; yapısal hizmetleri, ferforje korkuluk ve boru direk sistemleri imalatını müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı hizmet prensibi ve kişiye özel çözüm üreten firma yapısı ile yeni nesil tel çit üretimi yapan Vefa Tente Branda kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara, en kısa süre içerisinde verilen temin tarihine uyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Satış sonrası hizmet ve garanti kapsamında da sizlere yardımcı olmaktadır. Daha Ayrıntılı bilgi ve Danışmanlık için arayınız.