Zeytinburnu Tente Branda firması Vefa Tente olarak Bu sektörde ilk akıla gelen firmalar arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Bizleri tercih etmeniz için onlarca sebep sunabilmekteyiz. Firma bünyemizdeki Uzman kadro, Son teknolojik ekipman

Kısa sürede servis, Kısa sürede teslimat, Kurulum ve montaj, Garantili iş teslimatı ve sunduğumuz ödeme kolaylıkları bunlardan bazılarıdır.

Vefa Tente branda hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet sunmaktayız. Ödemelerini gerek önceden gerekse kurulum ve montaj yapıldıktan sonra yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz otomatik tentenin çeşidine göre ve kurulum alanının boyut ve ölçüm oranlarına göre fiyat tarifemiz değişkenlik göstermektedir. Ücret politikamız hakkında daha geniş bir bilgi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bünyemizde birden çok hizmet çeşidi bulunmaktadır bunlardan biri ise otomatik tente sistemleridir. Zeytinburnu tente branda firması olarak bu sistem kurulumlarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirdiğimizden şüpheniz olmasın. Kumanda ve ekipman ile açılıp kapanabilir tente modelimiz sizlerin ev ve iş yerlerine estetik görsel bir görünüm kazandırmaktadır.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı ile koruma altına alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen bir tente modeli de klasik tente olmaktadır. Kolaylıkla tüm alanlarda kullanabileceğiniz bu tente modeli sizin daha huzurlu bir ortamda yaşamanızı sağlayacaktır.

Klasik tente modelimiz gerek yaz aylarında oluşabilecek sıcak havalara karşı gölgelik gerekse kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı bir önlem olarak kullanılabilir.

İş yerlerinin özellikle tercih ettiği bu tente modeli iş yerlerinize ayrı bir görsellik kazandırarak daha elit görüntü sergilemesine sebep olmaktadır.

İstediğiniz klasik tente modelini en uygun fiyatlarla yaptırabileceğiniz tek adres Vefa branda ve tente hizmetleridir. Kurulumun yapılacağı adres ve ölçüm bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Ücret ve fiyatlandırma politikası hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçin ve istediğiniz tente modelini en kısa sürede yapıp kullanıma hazır halde sizlere teslim edelim.